Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Kubki są jednymi z najczęściej używanych przez nas rzeczy. Przywołują miłe wspomnienia, kojarzą się z rodzinnymi posiłkami lub cennymi chwilami relaksu. Każdy z nas ma ulubioną filiżankę, szklankę lub właśnie kubek. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kubków, które różnią się kolorem, wysokością i pojemnością. Na ich tle wyróżniają się kubki z nadrukiem kolorowym lub czarno-białym. Jeśli chcesz pochwalić się znajomym unikatowym i oryginalnym kubkiem, skuś się na stworzenie własnego egzemplarza!

Realizacja zamówienia

Kubki z nadrukiem możesz zamówić zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia wynosi kilka dni. Jeśli kupujesz kubek w sklepie w swoim mieście, zazwyczaj możesz go odebrać już po kilku godzinach. Gdy zależy Ci na trwałości nadruku na kubku, wybierz sklep, w którym wykonuje się go za pomocą kalki ceramicznej. Z kolei piaskowanie pomoże uzyskać mody efekt 3 D.

Śmieszne kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem są dobrym pomysłem na prezent urodzinowy lub imieninowy. Możesz wybrać obrazek postaci z bajki lub po prostu zamieścić zabawne wspólne zdjęcie z rodzinnego albumu. Taki osobisty prezent na pewno ucieszy każdego solenizanta lub solenizantkę. Co więcej, wykonanie upominku jest tanie i szybkie.

Magiczne kubki z nadrukiem

Magiczne kubki z nadrukiem pozwolą Ci zaskoczyć swoich najbliższych. Wklej do kubka wrzątek i obserwuj, jak pod wpływem ciepła zmienia on swój kolor. W wyniku działania wysokiej temperatury wybrany przez Ciebie nadruk pojawia się na kubku, z kolei ochłodzenie napoju oznacza powolne zanikania obrazu.

Osobiste kubki z nadrukiem

Wybierz swoje najlepsze zdjęcie, fotografię rodzinną, słowa z ulubionej piosenki lub portret cenionej aktorki i zamieść je na  kubku. Picie kawy lub herbaty stanie się jeszcze bardziej przyjemne, a każde korzystanie z kubka przywoła Ci  miłe wspomnienia. Kubki z nadrukiem są także idealne do tego, aby zabrać je ze sobą do pracy. Od tej pory nikt nie będzie Ci ich podkradał!